GNFC
კონკურსები

2018 წელს სრულმეტრაჟიანი მხატვრული ფილმის წარმოების კონკურსის მონაწილე პროექტები - 27 04 2017
Slider Image

2018 წელს სრულმეტრაჟიანი მხატვრული ფილმის წარმოების კონკურსის მონაწილე პროექტები. 
ეროვნული კინოცენტრის მიერ 2018 წელს  სრულმეტრაჟიანი მხატვრული ფილმის წარმოების დასაფინანსებლად გამოცხადებულ კონკურსში მონაწილეობის მისაღებად წარმოდგენილია  24   პროექტი:

1.,,ვინ ხარ?’’ (საპროდიუსერო კომპანია - ინდ.მეწარმე გენო ცაავა, რეჟისორი - გენო ცაავა);
2.,,ბავშვი’’ (საპროდიუსერი კომპანია- შპს ,,საქართველოს კინოსაინვესტიციო ჯგუფი’’ დირექტორი - ირაკლი ჩიკვაიძე, რეჟისორი - ნინო ბასილია); 
3.,,არტისტი და ანგელოზი’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ვარ-სტუდიო’’ დირექტორი - თორნიკე ღლონტი, რეჟისორი - ავთანდილ ვარსიმაშვილი); 
4.,,ხალხის მტერი’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ვარ-სტუდიო’’ დირექტორი-თორნიკე ღლონტი, რეჟისორი - გიორგი ვარსიმაშვილი);
5.,,გაუმარჯოს’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ვარ-სტუდიო’’ დირექტორი - თორნიკე ღლონტი, რეჟისორი - გიორგი ვარსიმაშვილი);
6.,,აპოკა და ლიპსი’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,მთვარის გლობუსი’’ დირექტორი - გიორგი ლევაშოვ-თუმანიშვილი, რეჟისორი - გიორგი ლევაშოვ-თუმანიშვილი);
7.,,ციცინათელები’’ (საპროდიუსერო კომპანია -ა(ა)იპ ,,და იქმნა ნათელი’’ დირექტორი - ლელა მაქაცარია-ანჯაფარიძე, რეჟისორი - ლევან ანჯაფარიძე);
8.,,ცივი ღრუბლები’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,20 Steps productions’’ დირექტორი - ვლადიმერ კაჭარავა , რეჟისორი - კახაბერ კიკაბიძე);
9.,,მინდვრის ყვავილები’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,3003 ფილმ ფროდაქშენ’’ დირექტორის მინდობილი პირი - აკაკი ტოგონიძე, რეჟისორი - ლანა ღოღობერიძე);
10.,,კოსტას კანტორა’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,სტუდია-99’’ დირექტორი - კარინე სარდლიშვილი, რეჟისორი - ნანა ჯორჯაძე);
11.,,ბალიაური’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,Film Asylum’’ დირექტორი - ვალერიან კირკიტაძე, რეჟისორი- დავით ჯანელიძე);
12.,,სად მიდის ლიზა (ქართულ-აფხაზური დღიურები)’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,N&N’’ დირექტორი- ნანა ჯანელიძე, რეჟისორი - ნანა ჯანელიძე);
13.,,სამურაი დასვენების ჟამს’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ალამდარი’’ დირექტორი - ნინო დევდარიანი, რეჟისორი - ლევან თუთბერიძე) 
14.,,ავთუშა’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ლე ხაინდრაო პროდაქშენ’’ დირექტორი - გიორგი ხაინდრავა, რეჟისორი - გიორგი ხაინდრავა)
15.,,კრიზის მენეჯერი’’ (საპროდიუსერო კომპანია- ფ/პ ლაშა ჭიტაძე, რეჟისორი - ზურაბ მენთეშაშვილი);
16.,,ცელქი ბავშვები 3D’’ (საპროდიუსერო კომპანია- ფ/პ ლაშა ჭიტაძე, რეჟისორი - ზურაბ მენთეშაშვილი);
17.,,ჩემი სახლი ტყის პირას’’ (საპროდიუსერო კომპანია- შპს ,,ნუში ფილმი’’ დირექტორი - თეკლე მაჭავარიანი, რეჟისორი - თამარ შავგულიძე);
18.,,გაცხადებული სიზმარი’’ (საპროდიუსერო კომპანია - ა(ა)იპ ,,საავტორო ფილმების სტუდია’’ დირექტორი - ზურაბ ინაშვილი, რეჟისორი - ზურაბ ინაშვილი);
19.,,შავი მერცხლის ფრენა’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,კავკასიური ფილმოდრომი’’ დირექტორი - რუსუდან პირველი, რეჟისორი - რუსუდან პირველი);
20.,,ჩემი პატარა ლამაზი დედიკო’’ (საპროდიუსერო კომპანია- შპს ,,შვიდკაცა’’ დირექტორის მინდობილი პირი - ქეთევან გალდავაძე, რეჟისორი - გიორგი ბარაბაძე);
21.,,სხვა მე’’ (საპროდიუსერო კომპანია- შპს ,,ლაკუმი’’ დირექტორი - კონსტანტინე ესაძე, რეჟისორი - გიორგი აგლაძე); 
22.,,არმატურა’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,პანსიონატი’’ დირექტორი - ნოდარ ნოზაძე, რეჟიოსრი - გიორგი  ცქვიტინიძე); 
23.,,მაღლა აწეული ხელები’’ (საპროდიუსერო კომპანია- შპს ,,გამს ფიქჩერს’’ დირექტორი - გიორგი ბაზღაძე, რეჟისორი - ქეთი მაჭავარიანი);
24.,,პანთეონი’’ (საპროდიუსერო კომპანია - შპს ,,ვინდფორს მედია’’ დირექტორი - არჩილ ქავთარაძე, რეჟისორი - არჩილ ქავთარაძე). 

Facebook Share
უკან